Kniha návštěv

Gratulace !!!

Simona a kluci 13.09.2010
Ahoj kluci, moc moc vám oběma gratulujeme ke skvělému výkonu, který jste opět podali na Derby. Jsme na vás moc pyšní !! Tatínek Dastynek bráška Armáník i Strejda Gineček posílají Areskovi velikou pusu na čumec no a já samozřejmě taky ! Doufám, že se nám pštěstí se ještě letos setkat.
Moc vás všechny zdravíme a přejeme hodně dalších úspěchů !

Re: Gratulace !!!

Jirka a Ares 14.09.2010
Moooc děkujeme ;-) ... snažíme se vystrkovat růžky aby si nás taky všimli. Škoda že netrénuje celej vrh .. že bychom zabrali celé zkoušky :-D. Taky zdravíme a ještě jednou děkujeme za radu a těšíme se na brzské shledání. PS: zkoušky popíšu potom ve článku ... momentálně mi odešel komp takže jsem v takovém omezeném režimu :-(.

Gratulace bráškovi Areskovi a Jirkovi

Holky z Maletic 13.09.2010
Ahoj Jirko a Aresku. Včera jsme se dozvěděly o Vašem velkém úspěchu na Derby. Res.CACT z PZ a SZVP v první ceně - kousíček od titulu, to jsou vynikající výsledky. Moc Vám oběma gratulujeme. Jste moc šikovní kluci a mi Vám přejeme jen ještě trochu víc štěstíčka a nervíků, protože těch na zkouškách věru není nikdy dost. Pro nás jste jedničky a jsme na Vás "bráškové" moc hrdé. Děcka z From Brown Muddy Pool se nikde neztratí! ;-)

Pa a pusu posílají
holky z Maletic

Re: Gratulace bráškovi Areskovi a Jirkovi

Jirka a Ares 14.09.2010
Díky moc ségruši, však jsme se snažili ze všech sil, abychom naší chs neudělali ostudu. Ares taky pozdravuje a posílá pusu na čumec.

Šikulíni šikovní zaslouží vééélkou pochvalu :-)

Lucka & Bonnie (www.goldenbonnie.com) 12.09.2010
Chválíme naše kluky ušaté a moc šikovné, kteří dnes a včera zaváleli na Derby v Úštěku u Litoměřic a přivezli si domů res. CACTíka z PZ a na SZVP si vedli taky výborně :-) Nevěšte hlavu, chce to trochu víc štěstí, trpělivosti a zkoušet to a zkoušet to a zkoušet to... a on ten CACTík (a určo ne jeden) taky bude... ;-)

Re: Šikulíni šikovní zaslouží vééélkou pochvalu :-)

Jirka a Ares 13.09.2010
Moc děkujeme za pochvalu a za podporu po oba dva dny. A opět omluva Bonče, že jsme ji zase ukradli na dva dny paničku. Díky

Re: Re: Šikulíni šikovní zaslouží vééélkou pochvalu :-)

Lucka & Bonnie (www.goldenbonnie.com) 13.09.2010
Bonča omluvu přijme za předpokladu, že se jí dostane náhrady... :-)

Gratulace

Arlenka s paničkou 12.07.2010
Ahoj bráško! Taky vám moc gratulujeme. Úžasný výsledek a hned na vašem prvním Derby a ještě k tomu v takovém vedru - to je právem obdivu hodné!
Velikou pusu na čumák a mnoho pozdravů
posílají
holky z Maletic

Re: Gratulace

Jirka a Ares 12.07.2010
Děkujeme moc ... doufáme, že jste si neumačkali palečky a tlapičky ... uf ale bylo vedro ...

Gratulace !!!

Simona a kluci 12.07.2010
Ahoj kluci ! Moc moc vám gratulujeme k úžasnému výkonu na Derby !! Udělali jste nám obrovskou radost ! Tatínek Dastynek posílá svému šikovnému synkovi velikou pusu na čumec, a bráška Armáník s Ginečkem samozřejmě taky !
Přejeme vám hodně dalších úspěchů.
<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Kontakt

Jiří Budák Hostivítova 993
278 01, Kralupy nad Vltavou