Kniha návštěv

Re: Gratulace !!!

Jirka a Ares 12.07.2010
Děkujeme taťkovi, bráškovi, Gindovi a "mamce" za podporu a za nějaké ty rozumy ... moc díky za gratulaci. Doufáme, že vám budeme dělat radost i nadále ... pokud budou peníze a čas ;-) ... a zdraví.

Klucííí gratulujeme!!!

Lucka & Bonnie (www.goldenbonnie.com) 11.07.2010
Gratulujeme našim klukům k supeeer výsledkům na víkendových SZVP a PZ v rámci Středočeského derby... Byli jste fakt moc šikovný, skvěle jste to zvládli. Je vidět, že jste od minule udělali spoustu práce, která přinesla své ovoce ;-) Tak jen tak dál... Držíme všechny palečky a tlapičky na další zkoušky, které tento rok určo ještě dáte...

Re: Klucííí gratulujeme!!!

Jirka a Ares 11.07.2010
Mooooc děkujeme našim holkám za gratulace... však taky bez nich bychom to nezvládli. Lucí, tobě obrovské díky za velkou trpělivost při tahání vleček a ostatních disciplínách, pomoc s výkladem zkušebního řádu a tak trochu i organizaci :-) ... a Bonče za rozptyl Arese po návratu z výcviků .. a hlavně za psychickou podporu - bylo to opravdu náročné (komáři dali zabrat) ... ještě jednou dííííííííky :-*

Re: Re: Klucííí gratulujeme!!!

Lucka & Bonnie (www.goldenbonnie.com) 15.07.2010
Není vůbec zač. Můžete s námi počítat i na další podobné akce ;-)

Derby

Simona a kluci 01.07.2010
Ahoj kluci !
Doufám, že pilně trénujete na Derby ! Jsme moc rádi, že jste se přihlásili a budeme vám aspoň na dálku držet všechny palce, tlapky i ocásky !! A že jich máme ! Moc vás zdraví Simona, Dastyšek, Gineček a Armáník. Ten prý bude bráškovi držet i ouška. Tak hodně štěstí a zvládněte to !

Re: Derby

Jirka a Ares 08.07.2010
Moc děkujeme za obrovskou podporu. Nácviky jsme zvládli i za skoro nepřetržitého pršení tak si přejeme aby se nám stejně povedlo i to derby. Vodky jdeme risknout ;-) tak uvidíme jak se to povede.
Ahojky

Pozdravy ..

Simona a kluci 25.05.2010
Ahojky kluci, "rodinný" víkend byl přímo senzační ! Vyřizujeme moc moc pozdravů od holandských příbuzných a od naší holandsky, anglicky atd. ( to podle toho, jakou řečí panička zrovna mluví ....) štěkající ségry Belušky. Je z ní krásná psí holka.

Re: Pozdravy ..

Jirka a Ares 26.05.2010
Děkujeme za pozdravy ... to je dost, že si na nás ségra vzpomněla :-). Budeme se těšit, že se snad někdy uvidíme. Tak zatím ahojky.

Blahopřání k 2. narozeninám

Arlenka s paničkou 18.05.2010
Milý bráško Aresku, připojujeme se k zástupu gratulantů a přejeme ti hodně zdraví, spoustu psích kusů. No jednoduše ať se vám s páníkem a všemi kamarády stále dobře daří.
Tobě pusu na čumák a velké ahoj Jirkovi posílají holky z Maletic.

Blahopřání

Simona a kluci 18.05.2010
Ahoj kluci ! Areskovi k dnešním druhým narozeninám přejeme vše nejlepší, tatínek Dastynek i strejda Gineček a bráška Armani mu posílají pusu na čumec. Ani nevíme, co všechno mu hafíkovi vlastně přát, protože to NEJ už má - bezvadnýho milujícího páníka, který má Areska moc moc rád ! A to je to nejlepší ze všeho !! Ať je vám kluci spolu i dál moc dobře !
Zdraví vás všechny Simona, Dastyšek, Gineček a Armani.
<< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 >>

Přidat nový příspěvek

TOPlist

Kontakt

Jiří Budák Hostivítova 993
278 01, Kralupy nad Vltavou